Úvod > Ponuka práce > Služby, remeslá > Technik - Údržbár

Technik - Údržbár

Ďalšie ponuky v kategórií

Pracovná oblasť:
Služby, remeslá
V meste:
Nitra
Možný termín nástupu:
01.02.2018
Ponúkaný druh pracovného pomeru:
Hlavný
Ponúkame:
Všetkým novým kolegom a svojim zamestnancom Veolia Energia poskytuje zaujímavú odmenu v rámci interného programu „Odporučte kolegu“.

V prípade, ak sa dohodneme a stanete sa našim novým kolegom a súčasne odporučíte na voľné pracovné pozície vhodný typ na kolegu, s ktorým sa dohodneme, tak môžete získať odmenu od 200,- EUR do 600,- EUR podľa typu pozície.Na danú pozíciu ponúkame:

• Stabilné zázemie medzinárodnej spoločnosti

• Nadštandardné benefity pre zamestnancov podľa kolektívnej zmluvy

• Možnosti vzdelávania

• Kariérny rast

• Ročný výkonnostný bonus

• Dva dni dovolenky navyše

• Flexibilný pracovný čas

• Príspevok zo sociálneho fondu
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
Vhodná pre absolventa:
Áno
Podmienky výberového konania:
Vopred Vám ďakujeme za prejavený záujem o prácu v skupine Veolia.

Dôkladne si preštudujeme Vaše CV a posúdime Vaše skúsenosti, znalosti a predpoklady na voľnú pracovnú pozíciu spolu s manažérom oddelenia.
V prípade, ak spĺňate požiadavky na pracovnú pozíciu, s radosťou Vás pozveme na osobný pohovor.
Ospravedlňujeme sa, ale pokiaľ Vás do 30 dní nebudeme kontaktovať, vybrali sme na pohovor iného kandidáta. V prípade, že vo výberovom konaní neuspejete, Vaša žiadosť bude v zmysle zákona 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov po ukončení výberového konania skartovaná.
O spoločnosti:
Skupina Veolia Energia na Slovensku, energetická divízia medzinárodnej skupiny Veolia, poskytuje služby obciam, mestám a priemyselným zákazníkom v oblasti energetiky s cieľom prinášať efektívne energetické riešenia a širokú paletu služieb s vysokým štandardom nárokov na ochranu životného prostredia.

Uplatňujeme využívanie obnoviteľných zdrojov energie, hlavne biomasy. Optimalizujeme technickú, ekonomickú a environmentálnu prevádzku zverených zariadení.

Naše služby zahŕňajú zabezpečenie centrálneho zásobovania teplom, výrobu tepla, stlačeného vzduchu, elektrickej energie, chladu a pary tzv. priemyselných médií a energií. Zabezpečujeme plynulú prevádzku tepelnotechnických zariadení, kogeneračných jednotiek, klimatizačných a elektrických zariadení až po komplexnú správu budov.

Poskytujeme energetické služby na Slovensku už viac ako 20 rokov.
Kontakt:
Podrobnosti
Dátum pridania:
19.1.2018
Počet videní: